Kush janë 5 prokurorët e task forcës në Kryeqytet
Kanë dalë emrat e 5 prokurorëve që do jenë pjesë e Task-Forcës së kryeqytetit.

Mwsohet se në Task-Forcë janë përzgjedhur Marjola Mërtiti, Ndini Tavani, Anisa Qimilimi, Daniela Sula dhe Afërdita Ndoji.

Afërdita Ndoji është prokurorja që zbardhi dhe vrasjen që ndodhi 2 netë më parë në Kamëz.

Më herët janë përzgjedhur dhe 3 prokurorët që do marrin pjesë në Task-Forcën e Fierit. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori