Kush ishte gruaja që i kishte marrë zemrën Ramës kur nuk ia varte Ornelës

Pëlqej
"E kam dashur Edi Ramën por ai nuk ma vari kurrë"

Kjo deklaratë e artistes Ornela Vorpsi pushtoi më shpejtësi mediat online duke shkaktuar reagime nga më të ndryshmet.

Ornela Vorpsi, ish-studente e kryeministrit Edi Rama ishte e dashuruar në mënyrë platonike me Ramën por ai ishte i dashuruar me një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ishte aktorja Matilda Makoçi, dashuria e madhe e qindra shqiptarëve të cilët e adhuronin nga ekrani, raporton albeu.com.

Kryeministri Edi Rama dhe Matilda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë nga ku lindi dhe djali i madh i tyre, Gregu.

Martesa e tyre përfundoi në një dramë dhe në një ndarje të pashmangshme. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori