"Kush harron të shkuarën është i dënuar ta përsërisë atë"
Me rastin e Ditës Europiane të Përkujtimit të Viktimave të Komunizmit dhe Nazizmit, kryeministri Edi Rama përmes një komenti në Twitter shprehet se kush harron të shkuarën, është i dënuar ta përsërisë atë.

“Dita Europiane e Përkujtimit të viktimave të komunizmit e nazizmit – kush harron të shkuarën është i dënuar ta përsërisë atë,” shkruan Rama. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori