Kush fshihet pas telefonatës që nxorri Ramën me shpejtësi nga Kuvendi (FOTO LAJM)

Ndërkohë që sot mbahej seanca plenare e rradhës, kryeministri është shqetësuar nga një telefonatë e papritur e cila e ka bërë të lerë menjëherë Kuvendin.

Në këto pamje tregohet teksa Rama po kalon me vështirësi pas ministreve të cilat ia kanë vëshirësuar lëvizje.

Ato po bisedojnë me njëra tjetrën ndërsa Kryemintri mezi kalon pas karrigeve të tyre.

Në seancën e sotme u diskutua sërisht për zgjedhjet e 30 qershorit, për situatën e tensionuar në vend si dhe për përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga Bild.
Shtuar më 20/06/2019, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori