Kush është vlonjati që bën "copa copa" pasaportën për të mos votuar PS-në (VIDEO)
Ndërkohë që fushata ka filluar dhe partitë politike kanë nisur punën për të fituar zgjedhjet, pakënaqësia tek qytetarët është mjaft e madhe.

Një burrë nga Vlora ka vendosur të dalë kundër Edi Ramës dhe Partisë Socialiste duke u shfaqur me zë e figurë teksa gris pasaportën dhe nuk i kursen fjalët ofenduese për kryeministrin.

I revoltuar, zbulon identitetin e tij, Shpresim Mucaj, duke thënë me bindje se PS nuk fiton dot në zgjedhjet e 25 Prillit.

"Meqë Edi Rama thotë se do ta fitojë PS-ja, PS-ja nuk e merr dot.

Gjashtë muaj nuk i mbush, unë nuk vete të votoj në Vlorë se e kam tek rruga e Re, tek shkolla “Rilindja” dhe ja cfarë i bëj pasaportës time. I q* motrën Edi Ramës, pasaportës.

A është kjo pasaporta ime? Shpresim Mucaj. Dhe unë e gris. Ja cfarë i bëj pasaportës për të mos votuar për PS-në", tha Mucaj në videon e publikuar nga JOQ.
Shtuar më 09/11/2020, ora 18:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori