Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Kush është viktima që humbi jetën në Lezhë
Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Sipas informacioneve të para, dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Treshit dhe automjetet janë bërë copë copë.

Një person ka gjetur vdekjen për shkak të aksidentit ndërsa tre të tjerë janë plagosur.

Viktimë ka mbetur shtetasi Arjan Bejtja, punonjës i burgut të Shënkollit.

Ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Lezhë-Laç në vendin e quajtur Kryqëzimi i Treshit, pranë fshatit Spiten. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori