Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja
Pëlqej
"Taulanti nga Librazhdi" i përmendur në audiopërgjimet e Fredi Alizotit akoma nuk dihet se kush është dhe Prokuroria nuk ka ende dijeni se kush mund të jetë.

Për këtë ka reauar mbrëmjen e sotme në Open, Albert Veliu.
Veliu u shpreh:

Taulanti është ai djali i shkathët, që ka lidhje me të gjithë “kingat” e Shqipërisë. Është ai që del e thotë ‘Babale 1’ e ‘Babale 2’, e me radhë.

E di e gjithë Shqipëria, cili është ky Taulanti. Ne babale jemi, e babale do vdesim, por nuk jemi si Taulanti”, deklaroi Albert Veliu. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori