Kush është personazhi që s’do shkojë kurrë në “Xing me Ermalin”
Pëlqej
Në karrigen e emisionit të tij “Xing me Ermalin” janë ulur shumë personazhe të njohur të artit, sportit dhe kulturës.

Emisioni “Xing me Ermalin” është padyshim një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri, emision i cili ka mbledhur shumë figura të njohura.

Por kush është personazhi që sdo pranojë kurrë të jetë në emisionin e Ermalit?

Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Klan Tv bashkë me Çiljetën, Ermal Mamaqi ka rrëfyer se i ka kërkuar disa herë regjsores Vera Grabocka të vijë në emisionin e tij, por ajo vazhdon të refuzojë. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori