E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Kush është kuksiani që u plagos pas një sherri në Tiranë (FOTO LAJM)

I ru Gentjan Rrahmani u gjet i shtrirë në rrugë nga kalimtarë të rastit në zonën e Astirit paraditen e sotme pasi ishte plagosur në sherr e sipër nga një tjetër i ri.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me sije se Rrahmani u plagos pasi fillimisht ishin duke rrahur një person, të cilin i thyen edhe xhamin e makinës.

Ky i fundit, në largim e sipër, pasi ka hipur në makinë ka qëlluar në drejtim të të rinjve agresorë dhe ka lënë të plagosur 30-vjeçarin Rrahmani. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori