Kush është Keti, vajza misterioze që Basha e harroi në Hollandë?
Pëlqej
Si rrallë herë më parë, Lulzim Basha ka dhënë një intervistë ndryshe në "Zjarr tv" ku nuk kanë munguar kritikat apo edhe thumbat nga ana e gazetarit Ismet Drishti.

Gjatë intervistës, Drishti vuri në siklet Bashën në lidhje me një femër të quajtur Keti, duke iu referuar një vajze të bukur, dashuruar me një marinar.

Por Basha bëri sikur nuk kuptoi pyetjen dhe më pas u shpreh se Keti i tij ishte Aurela.

"Unë studimet i kam lënë pas. Prej vitit 2004 jam i martuar dhe Keti im është Aurela", u shpreh Basha, ku nuk munguan as të qeshurat. /albeu.com/

Shtuar më 16/01/2018, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori