Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt?
Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë me vendim gjykate.

Emri Ermal dhe nofka "Toto qorri" përmenden në këtë audiopërgjim, por nuk dihet se kush janë.

Për njërin dyshohet se është shef policia kurse tjetrin biznesmen po akoma hamendësime të pavërtetuara.

“Ka pasur në Lezhë në fakt shefa policie me emrin Ermali, por nga cfarë kam verifikuar personi qe permendet me një nofkë aty konfimoj që bëhet fjalë për lokalin e një biznesmeni të njohur në lzonen e Lungomares ku është bërë dhe përgjimi që me rezulton pa precedentë penale, pavaresisht pasurise qe ka.

Sa i përket Ermalit shef policie ka qenë në zonën e Lezhës në fakt, ka shërbyer edhe në Tiranë, por nuk e di nese kane sherbyer per periudha te shkurtra edhe ne Vlore."-ka thënë gazetarja në Neës 24 /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2018, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori