Kush është demokratja që braktisi Bashën për të dhuruar gjak me socialistët

Dhurimi i gjakut është një ndër veprat më të mira për të ndihmuar njerëzit të cilët vuajnë dhe kanë këtë nevojë të madhe.

Ditën e sotme në Kuvend, pas përjashtimit të Lulzim Bashës nga kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ai ftoi deputetët që dhurojnë gjak.

E ndërkohë që PD u mblodh në Kuvend dhe nuk dolën as për të pushuar, deputetja e re e PD-së la “familjen” dhe shkoi të dhuroi gjak.

Kauza e mirë vjen pasi Tetor është muaji i ndërgjegjsimit për kancerin e gjirit. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2017, ora 15:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori