Kush është 20 vjeçari që akuzohet se vrau informatorin e policisë (FOTO LAJM)

Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën arrest me burg për babë e bir, të cliët akuzohen se vrarë Alket Muhon disa ditë më parë në fshatin e tyre të origjinës në Tepelenë.

Të akuzuar janë Hetem Muho 59 vjeç dhe Dino Muho, 20 vjeç.

Ashtu si gjatë marrjes në pyetje në polici edhe sot në gjykatë, dy të arrestuarit mohuan akuzat e vrasjes dhe thanë se ndodheshin rastësisht në fshatin Rabije.

Alket Muho u vra një javë më parë në fshatin Rabije, ndërsa ngjarja mbetet ende mister. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori