Kush e mërziti Ndrenikën? Aktori ikën me furi nga mbledhja me Veliajn
Pëlqej
Artisti i madh Robert Ndrenika është larguar nga mbledhja dëgjesë e cila po zhvillohet në këto momente me kryebashkiakun Erion Veliaj.

KJo lëvizje e beftë e Ndrenikës ka ardhur menjëherë pas fjalës së aktores Zamira Kita e cila u shpreh pro ndërtimitteatrit të ri.

Por edhe salla ku janë mbledhur artistët ka qenë shumë e vogël, dhe duket se artistët mund të kenë ndjerë dhe probleme me frymëmarrjen. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori