Kush do t’ia rrëmbejë zemrën Saimirit? Njihuni me 18 vajzat e "Love Story" (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme "mori rrugë" formati më i ri në Tv Klan, "Love Story" nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

Protagonisti i këtij show quhet Saimir, një biznesmen shqiptar, 33 vjeç dhe jeton e punon mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.

Është një financier dhe sipërmarrës i suksesshëm i disa bizneseve.

Pasioni i tij është sporti dhe kjo duket qartë nga fiziku i tij.

Ai kërkon të gjejë dashurinë në një ndër 18 vajzat konkurrente.18 vajzat janë: Keisi Zela, Kejda Topi, Klea Shkurti, Meri Murizi, Nensi Cullhaj, Silvana Xhani, Stelina Hoxha, Suela Karaj, Vivien Thano, Xhesi Pere, Albana Xhani, Drita Perhati, Enxhel Lengo, Enxhi Haxhiu, Flavia Harizaj, Jonida Eshja, Juli Melyshi, Juli Melyshi.
Shtuar më 16/11/2020, ora 22:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori