Kursi i Këmbimit: Sa shiten dhe blihen euro, dollari, paundi e franga zvicerane
Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.30 lekë dhe shitet me 105.10 lekë.

Euro blihet me 123.50 lekë dhe shitet me 124.10 lekë ndërsa paundi britanik blihet me 135.60 lekë dhe shitet me 137 lekë.

Franga zvicerane blihet me 114 lekë dhe shitet me 115 lekë./SCAN
Shtuar më 17/08/2020, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori