Kur Thaçi ngrohej pranë zjarrit në kohën e luftës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një fotografi që nuk është parë deri tash është bërë publike nga faqja “Simpatizantët e PDK-së”.

Në të shihet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ish kryeminstri i Kosovës, i ndjeri Bajram Rexhepi.

“Foto e pa publikuar më herët: i ndjeri Bajram Rexhepi, Skender Sallauka dhe Hashim Thaçi”, shkruan poshtë kësaj fotoje e cila është bërë nëpër shtigjet e luftës nëpër të cilat kanë kaluar Thaçi si ish drejtor politik i UCK-së dhe Rexhepi ish doctor i luftës./ Magazina.al


Shtuar më 21/02/2018, ora 07:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori