Kur Ramës i nxjerrin të palarat/Merr tabelën e basketbollit në selinë e Qeverisë (FOTO)

Kryeministri Rama, i apasionuar pas sporteve, kryesisht basketbollit, është kapur mat teksa argëtohet për qejfin e tij teksa ndodhet në zyrë.

Ka mjaftuar vetëm një perde e hapur, për ti nxjerrë në shesh angazhimet e tij profesionale, të cilat janë të ndërthurura dhe me pasionin e tij.

Rama duket se e ka kthyer Kryeministrinë në një fushë basketbolli ndërsa fotoja nuk ka nevojë për shumë koment. /albeu.com/

Shtuar më 26/03/2016, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori