Kur do të bëhet baba? Erion Veliaj i jep përgjigjen epike Alketës (FOTO LAJM)

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë një ndër çiftet më sipmatikë në Shqipëri.

Pavarësisht se tashmë kanë disa vite martesë, Erioni dhe Ajola akoma nuk kanë vendosur të bekojnë martesën me një fëmijë.

Dhe kur do ndodhë ky hap i madh, është pytja me të cilën përballet Veliaj në çdo studio televizive.

Të njëjtën pyetje, i drejtoi edhe Alketa Vejsiu në finalen e "Dance ëith me" ku ishte i ftuar, duke i thënë se gazetarët gjithmonë kërkojnë të dinë më shumë.

"Do i them Babagjyshit ta marri parasysh kërkesën tuaj", u shpreh Veliaj me humor. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2017, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori