Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
"Kur do ta shkarkosh Etildën që i shkon hoteli 700 euro/ nata?" Përgjigjet Rama (FOTO LAJM)
Lajmi se ministrja Etilda Gjonaj fle në hotele luksoze me 700 euro nata që paguhen me taksat e shqiptarëve ka marrë dhenë duke bërë që mjaft ndjekës t'i kërkojë kryeministrit shkarkimin e saj.

“Nje natë e saj nē hotel popullit i kushtojka 1 km asfalt. Bonu burr njëher e mire qoje ne shtëpi”, i shkruan ndjekësi Ramës duke marrë edhe përgjigjen e kryeministrit se bëhet fjalë për një lajm "kazani", siç e ka zakon ta quajë median ai.

Replikat

Komentuesi: Edi Rama kur do ta shkarkosh nga detyra Etilda Gjonajn?
po e shkarkove kët do te shtrosh edhe shumë rrugë të tjera.
Sepse nje natë e saj nē hotel popullit i kushtojka 1 km asfalt.
Bonu burr njëher e mire qoje ne shtëpi.

Rama: ti mua merr te keqen se jam shume me teper popull se ti, se jetoj çdo dite e çdo nate me kete popull dhe ndjek nga 100 halle njerezish te zakonshem ne dite, pervec puneve te tjera, po qe ta marresh vesh ti, e ke gabim krejt kete punen e kilometrave hotele dhe çka ke ngrene ne ate kazan ku e gjetur, eshte gjelle e prishur
Shtuar më 24/08/2019, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori