"Kumbari" i Shkodrës nga qelia përfundon në spital
foto ilustruese
Nga dhomat e paraburgimit, biznesmeni Bardhok Planaj transferohet në reaminacionin e Shkodrës.

Bardhok Pllanaj i arrestuar dy ditë më parë dhe është dërguar në spitalin e Shkodrës pas probleme shëndetësore me zemrën.

Ai ndodhet në reanimacionin e spitalitShkodrës ndërkohë që pritet që edhe masa e arrestit ndaj tij të zhvillohet në ambjentët e spitalit.

Burime thonë se ai ruhet nga forcat e policisë ndërsa masa ndaj është parashikuar për diten e sotme.

Ai akuzohet per aktivitet kriminal prej se ciles ka vendosur nje pasuri prej 2 milion euro e cila eshte vene nen sekuestro preventive nga prokuroria. /albeu.com/

Shtuar më 05/12/2018, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori