Kulla më e lartë në botë valvit flamurin Kuq e Zi: Urime shqiptarë! (VIDEO)
Ditën e sotme shqiptarët kudo që ndodhen festuan festën Pavarësisë.

Kulla më e lartë në botë, Burj Dubai, në Emiratet e Bashkuara Arabe, po valvit flamurin shqiptar, flamurin Kuq e Zi.

"Burj Khalifa" po ka ndezur dritat për flamurin e shqiptarëve të cilët festojnë, festën e Pavarësisë."- shkruhet në faqen zyrtare në Instagram ku është hedhur dhe videoja në fjalë. /albeu.com/

Shtuar më 28/11/2020, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori