Kuleta plot me euro e çelësa makinash luksoze, por ha djathë me domate e kastraveca

Pëlqej
Në rrjetet sociale po qarkullon kjo foto e cila është bërë mjaft virale.

Në foto duket portofoli plot me para, ora të shtrenjta, çelësa makinash luksoze e telefona të markave të njohura.

Nuk dihet kush mund të jetë personi, të cilit i përket ky “luks”, por ajo që bie sy është me të vërtetë “pjata modeste” që ka përpara, e që duket se e bën njeri me të vërtetë të thjeshtë.

Kjo pasi të konsumosh djathë, kastraveca dhe domate është diçka e zakonshme në tavolinat shqiptare, por jo në rastet e njerëzve që zotërojnë pushtet dhe ta ardhura të mëdha/albeu.com/
Shtuar më 23/08/2017, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori