Kuksiani përshëndet nga Londra: Mos u hapni b*thësh me lekët e babait (VIDEO)
Prej disa vitesh mijëra shqiptarë kanë udhëtuar drejt Anglisë për një jetë më të mirë.

Një i ri nga qyteti verior përshëndet duke treguar një sasi parash që ka arritur të sigurojë duke punuar prej shumë kohëshqytetet britanike.

"Kjo është për ato çunat që hapen bythësh me lekët e babit dhe jo të tyre. From Kukës"- shkruan i riu kuksian. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2018, ora 13:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori