Kuksianët i presin rrugën Ramës, përleshen me policinë (VIDEO)
Edhe pse shkoi në Kukës me qindra forca policie dhe Garde mandje duke devijuar rrugën, sërish kryeministri Edi Rama nuk i ka shpëtuar dot protestave të qytetarëve.

Ata i kanë prerë rrugën kreut të qeverisë në fshatin Gostil, 10 minuta larg aeroportit të Kukësit.

Raportohet se ka patur përplasje mes policisë dhe qytetarëve.
Shtuar më 25/06/2019, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori