Kukes, makina bie ne humnere, dy te vdekur
Albeu.com
Dy persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në Kukës. Sipas informacioneve ngjarja nisi me një pengmarrje me qëllim zhvatjen e parave të një personi dhe më pas ...... automjeti ku udhëtonin viktimat dhe i plagosuri ka dalë nga rruga dhe ka përfundur në greminë. Për pasojë kanë vdekur shtetasit Erion Xhahu dhe Vullnet Mërguti dhe janë plagosur Urim Mëguti dhe Samit Mata i cili ishte edhe personi i cili ishte marrë peng. Erion Xhahu dhe Vullnet e Urim Mërguti morën peng 27 vjecarin Samit Mata dhe pas grabitjes tre autorët dhe viktima janë larguar me makinë por gjatë udhëtimit makina ka dalë jashtë kontrollit duke rënë rënë në greminë.
Ndërkohë të plagosurit janë shtruar në spitalin e Kukësit ku ndodhen në gjendje të rëndë.
Shtuar më 09/07/2010, ora 09:37
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori