Kujtim Gjuzi shafqet në det me bluzën kuq e zi
Deputeti i opozitës së re prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për shkak të deklaratave që bën, të cilat herë pas here shkaktojnë edhe batuta, por kësaj here ai ka gjetur një mënyrë të re.

Kujtim Gjuzi ka postuar në rrjet një foto duke qëndruar në breg të detit, për të na treguar ndoshta që ka zgjedhur të pushojë në këto ditë të nxehta vere.

Gjuzi shfaqet me shapkabardha dhe një bluzë të kuqe që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar, si dhe një palë pantallona të shkurtra sportive në ngjyrë blu
Shtuar më 21/07/2019, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori