E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Kujtim Gjuzi: I kam dhënë vendit 4 fëmijë, shko martohu njëherë!
Kujtim Gjuzi, Kryetari i Partisë Konservatore është kthyer në një ndër figurat politike më të komentuara në media, shumicën e kohës falë deklaratëve të tij.

Mbrëmjen e sotme Gjuzi është përplasur me aktivistin Altin Hazizaj në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del hapur!”.

Kujtim Hazizaj: Të kundërtat tërheqin, prandaj dhe mua më tërheqin ndonjëherë zonjat dhe zonjushat, sikundër dhe ty.

Altin Hazizaj: Të jemi pak të kujdesshëm, nuk mund të kem kontroll mbi gjuhën e zotërisë.

Kujtim Gjuzi: As mos të shkojë ndër mend të kesh kontrollin e gjuhës sime. Ruaj etikën ose mos mu drejto fare, me ti nuk pranoj të më drejtohesh.

Altin Hazizaj: Ki kujdes pak, mos fyej njerëz. Ji i kujdesshëm për gjuhën që përdor. Kujdes me fjalën ndaj zonjave, nuk tregohet dashuria në krevat.

Kujtim Gjuzi: Mos më trego mua dashurinë, se unë i kam dhënë këtij vendi katër fëmijë, ti sa kalamaj ke? Shko martohu njëherë ti dhe pastaj flasim bashkë. Shko martohu, na jep kontributet për të ruajtur vendin.

Altin Hazizaj: Thua ca gjëra por mund të jesh duke kryer krime…

Kujtim Gjuzi: Unë krim? Ti mund të kryesh krim që i jep abortit të drejtë dhe martesës burra me burra dhe gra me gra.
Shtuar më 10/10/2019, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori