Kujtim Gjuzi gjen belanë pas famës së menjëhershme (FOTO LAJM)

Me deklaratat dhe qendrimet e tija publike, deputeti i PD-së, Kujtim Gjuzi është ndër personazhet publik më të përfolur për momentin.

Mirëpo, gjithë kjo famë e madhe nuk mund të vinte pas kosto.

Kështu, deputetit i kanë hapur faqe në rrjetet sociale me emrin e tij, por që nuk menaxhohen nga ai.

Kujtim Gjuzi ka publikuar në profilin e tij në Facebook një bisedë me njerën prej faqeve që është hapur me emrin e tij ku i kërkon ndër të tjera mbylljen e saj.

Epo, fama ka kosto dhe kjo është minimalja, me të cilën mund të përballesh në raste të tilla. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2019, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori