Kujtim Gjuzi e quajti kryeministre, reagon Elisa Spiropali
Ministrja për qeverinë Elisa Spiroapli ka komentuar deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi, i cili e cilësoi si kryeministre të ardhme teksa kjo e fundit drejtoi në Kuvend intepelancën me deputetët e opozitës lidhur me rastin e Alvin Berishës.

E ftuar në “45 minuta”, Spiropali u pyet nga gazetari Denis Minga rreth këtyre deklaratave, të cilat i cilësoi ekzotike.

Gjuzi shquhet për deklaratat e tij ekzotike.

Pse u caktova unë duhet pyetur kur Unë jam ministre për Marrëdhënie me Parlamentin dhe më takon mua ta bëj këtë detyrë kur kryeministri nuk mundet,”- tha Spiropali.
Shtuar më 08/11/2019, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori