Kujt i përkiste? Detaje të reja për jahtin e braktisur
Një jaht është gjetur i braktisur në zonën e Godullës në Kurbin. Nga verifikimet e kryera jahti i përket një shtetasi italian.

Gjithashtu është gjetur edhe një gomone që dyshohet të jetë përdorur për të dalë në tokë.

Policia ka monitoruar situatën dhe ka nisur kontrollet.

Jahti është ankoruar në portin e Shëngjinit.

Jahti është gjetur që mbrëmjen e kaluar por që është mbajtur nën monitorim nga ana e policisë për ndonjë lëvizje të dyshimtë./tch
Shtuar më 17/10/2020, ora 23:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori