"Kujdes me mua, jam zonja Spiropali…", pse u nxeh ministrja? (VIDEO)
Ministrja Elisa Spiropali thotë se qeveria do bëjë atë qo i thonë ndërkombëtarët, pasi sipas saj vendi nuk mund të kthehet më pas.

Por gjatë debatit në studion e emisionit “Opinion” pati sërish një pëprlasje mes zonjës Spiropali dhe analistit Mark Marku. Ku i fundit iu drejtua me fjalët: “Ju goc녔

Elisa Spiropali: Kujdes kur flet me mua, nuk jam gocë unë. Jam zonja Spiropali

Mark Marku me të qeshur: Je çun?

Elisa Spiropali: Edhe më shumë se… Për më shumë ndiqni videon./
Shtuar më 01/03/2019, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori