Kuci: Sulmet ne veri, kriminale
Albeu.com
Numri dy i qeverisë së Kosovës, Hajredin Kuçi, ka i ka cilësuar si kriminale dhe të paprecedenta sulmet e ditëve të fundit në veri të Mitrovicës. Gjatë një tryeze të përbashkët, Kuçi theksoi se Qeveria e Kosovës ka ...... detyrim ligjor vendosjen e rendit dhe të ligjit në gjithë territorin e Republikës së Kosovës, duke mos përjashtuar asnjë mjet legjitim për këtë cështje. Ai shtoi se mund të bisedohet për shumë tema, por jo për pavarësinë e Kosovës.
Shtuar më 16/07/2010, ora 19:40
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori