Ku i ke bërë buzët? Armina jep përgjigjen që nuk pritej (FOTO LAJM)

Pëlqej
Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz dhe postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, në një postim në Instastory, ajo i ka kërkuar ndjekësve ti bëjnë pyetje dhe në njërën prej tyre ka zbuluar diçka që deri tani askush nuk e dinte.

"Ku i ke bërë buzët?"- i shkruan dikush, shkruan Xing.

"Tek një parukeri poshtë shtëpisë", shkruan Armina duke qeshur, teksa ka habitur fansat me përgjigjen. /albeu.com/

Shtuar më 19/07/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori