Ku do të bie shi sot? Mësoni parashikimin e motit
Paraditja vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita dhe në vijim shtojnë vranësirat në pjesën më të madhe të vendit duke rrezikuar shira të izoluar në ekstremet Veri- Verilindje.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes por rënie me 2 – 3°C pritet të sjellin orët e mesditës.

Era do të fryjë kryesisht e lehtë, me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 1 – 2 ballë. /albeu.com/

Shtuar më 10/04/2018, ora 08:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori