Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje lokale shiu në relievet malore.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3 -0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 12/23°C

Zonat e ulëta 14/27°C

Zonat bregdetare 15/25°C.
Shtuar më 12/05/2020, ora 08:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori