Këshilltari i PD-së sherr me gazetarin: Çfarë do të bësh ti me gojën tënde…? (FOTO LAJM)

Këshilltari i PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj ka replikuar ashpër me gazetarin e “Java News”, Ardit Rada në “Facebook”.

Ky i fundit shprehte bindjen e tij se PD-ja do të dalë nga çadra dhe do të shkojë në zgjedhje, ndërkohë që Topollaj nuk e ka pritur mirë këtë.

“Nëse nuk ndodh kështu, çfarë je i gatshëm të bësh ti me gojën tënde?”, i ka shkruar Topollaj.
Shtuar më 28/03/2017, ora 20:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori