Kryeziu: Me AAK-ne rruget kane qene te ndara
Albeu.com
Nënkryetari i LDK-së, Eqrem Kryeziu, tha se takimi i presidenit Sejdiu me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, dy ditë më parë, vetëm sa i ka sqaruar poziconet e dy partive. Numri dy i LDK-së e ka quajtur reagim emocional, reagimin e AAK-së.
“Unë, me sa po kuptoj, AAK ka një vrull të ekspanzionit të vet dhe në këtë vrull emocionet janë më të theksuara se zakonisht”, ka thënë Kryeziu.
Shtuar më 25/02/2010, ora 22:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori