Kryetarja e Vettingut bën thirrje: S’duhet të kemi frikë
Kryetarja e Kolegjit të Apelit, Natasha Mulaj ka deklaruar sot se nuk duhet të kemi frikë dhe se presioni dhe pesha e pushtetit të parasë duhet të zhduket përfundimisht.

“Ne nuk duhet te kemi frike. Presioni dhe pesha e pushtetit politik dhe i pushtetit te parase duhet te zhduken perfundimisht.

Ne duhet te vendosim drejtesine ne rradhet tona, qe t’u japim drejtesine e ndershme te gjithe shqiptareve”- deklaroi ajo.

Mulaj tha se vetëm kur të hidhen hapat e parë, qytetarët do të kenë besim te drejtësia. /albeu.com/

Shtuar më 08/12/2017, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori