Kryetari i bashkisë "fundos" Topallin: Si me të si pa të, Shkodra doli njëlloj
Kreu demokrat i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj ka reaguar si një pjesë e mirë e demokratëve në këto ditë, në lidhje me debatin e ashpër që ka nisur ndaj Lulzim Bashës.

Në postimin e tij në Facebook, Frrokaj shkruan se nuk është se ndodhi ndonjë gjë e madhe sepse në Shkodër nuk ishte në krye të listës Jozefina Topalli.

Statusi i tij

E percmoj gjuhen e zj,Topalli dhe te z,Patozi. Komunikim i ulet dhe pa pike kulture!. Duhej te kishin qene ne fushate aktive per PD, vetem ashtu do besohej se ju dhimset vertete PD. Harruan ata (e ca te tjere) se ishin humbesit e medhej ne 2013 ne qarqet e tyre dhe deri ne 2017 u struken pas karriges se deputetit dhe pas dorheqjes se Z,Berisha, pa mbajtur asnje pergjegjesi?!!!
Cfare shkoi me keq ne Shkoder tani sesa kure ishte ne krye te listes se Shkodres ‘Zonja e hekurt”?! Them se do vlente vertete nje analize, por pa armiq te ‘brendshem, dhe gjuhe ordinere.
Ne fushate ketyre askush nuk ua pa minimumin kontributit, per te mos thene se mbase hanin thojt ne prapaskene duke pritur (!) me deshire e padurim kete situate qe eshte EDHE per shkak te prepotences se tyre ne nje te shkuar jo fort te larget. Miq te dashur, mos harroni se kundershtari (jo armiku) eshte z, Rama. Per demokratet aktiv ne fushate e kisha kete status.
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori