Kryeprokurorja Arta Marku shfaqet në Elbasan
Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ditën e sotme ka qenë në Elbasan.

Mësohet se Marku ka qenë vizitë në familjen e një kolegu të saj, prokurorit Fatmir Lushi, i cili ka humbur një nga prindërit.

Mësohet se Marku dhe Lushi kanë punuar bashkë në Fier e Shkodër.

Gjithashtu Kryeprokurorja Marku ka shfrytëzuar rastin edhe për një kafe pune me drejtuesin dhe drejtues sektorësh të Prokurorisë Elbasan për të diskutuar për ecurinë e punës. /albeu.com/

Shtuar më 22/02/2018, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori