Kryeprokurori Sollaku takon perfaqsues te FBI
Albeu.com
Sic bejne te ditur burime nga prokuroria Kryeporkurori Sollaku eshte takuar me shefin e divizionit te hetimit penal te FBI, Carls Cuningam dhe me shefen e njesise kunder "Cosa Nostra", Belinda Jons.Kryeprokurori i Pergjithshem Theodhori Sollaku ka zhvilluar sot nje takim me perfqasues te FBI. Takimi ka patur si qellim bashkepunimin e ndersjelle ne luften antikrim mes strukturave hetimore shqiptare dhe atyre te FBI. news24
Shtuar më 04/10/2005, ora 19:58
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori