Kryeministri viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër 7 në Tiranë të prekur nga tërmeti i djeshëm.

Rama dhe Gjonaj thanë se po vizitojnë këtë familje, por edhe të tjerat sepse iu ka rënë çatia. Kreu i qeverisë deklaroi se do të dërgojnë këto anëtarë të familjes në Kovalishencë derisa të rindërtohet çatia e
Shtuar më 22/09/2019, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori