Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Kryeministri belg nderpret viziten ne Kosove
Albeu.com
Kryeministri i Belgjikës Iv Leterm ka ndërprerë vizitën në Kosovë dhe është nisur për në Bruksel pas lajmit për aksidentin e trenave ku e humbën jetën 25 vetë, njoftoi qeveria në Prishtinë.
Zyra e qeverisë tha se të gjitha takimet me zyrtarët e Kosovës janë anuluar.
Shtuar më 15/02/2010, ora 20:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori