Kryemadhi nuk e kursen ironinë as me Metën: I duket Rama si Fatos Nano
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Ilir Meta të bërë mbrëmjen e kaluar në një emision televiziv në lidhje me mandatet.

Numri një i LSI-së, thotë se Presidenti shqetësohet për djegien e mandateve sepse mendon se përballë opozitës ishte Fatos Nano që bënte foto nga Bënça.

“Djegia e mandateve ishte një veprim ekstrem dhe Meta shqetësohet sepse mendon se ne kemi përballë Fatos Nanon që bënte foto nga Bënça, ndërsa Rama bën foto me Bilalin për 80 mijë dollarë”, tha ajo në emisionin “Java”.
Shtuar më 04/10/2019, ora 21:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori