E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Kryemadhi kthehet nga mali dhe i shkon Bashës në zyrë
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i mbylli pushimet dhe tani duket se i është rikthyer punës duke e bërë vizitën e parë tek zyra e Lulzim Bashës.

Kryemadhi ishte me familjen ne bjeshkët e Prevallës për disa ditë nga ku bashkë me Metën postuan foto duke lavdëruar bukuritë e zonës.

Përfundimin e pushimeve të çiftit e njoftoi dje edhe Presidenti Meta me një foto dhe koment "lamtumire" nga bjeshkët e Prevallës.

Takimi mes Kryemadhit dhe Bashës po zhvillohet prej disa minutash në selinë e PD. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2019, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori