Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do të digjesh në tiganin e shqiptarëve
"Në këtë pikë i dashur ne socialistët dhe ju demokratët kemi të njëjtin hall me këta të tiganit. Këtu na bashkon halli. O ju, o ne na qepen me tigan në dorë dhe thonë duam peshk. Ky është halli i përbashkët që do ta zgjidhim besoj..."

Pas kwsaj deklarate tw kryeministrit Rama, ka reaguar kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cila theksoi se do të digjet në tiganin e shqiptarëve me zullumet që ka bërë.

"E pasnesërmja vjen shpej"- thotë një i ri nga LRI-ja, ndërsa Kryemadhi iu përgjigj indirekt kryeministrit:

"S’ka gjë, se në tiganin e Shqiptarëve do të digjet me këto zullume që po bën".
Shtuar më 22/10/2020, ora 19:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori