Kryemadhi: Hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët
Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Kryetarja e LSI-së gjatë marshimit u shpreh për mediat se hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët, shkruan albeu.com

"Ta pastojmë njëherë e mirë politikën nga krimi i organizuar, ta pastrojmë njëherë e mirë nga politikanët që mendjnë për veten e tyre. Ne do tu sjellim shqiptarëve politikanë që mendojnë për veten e tyre. Hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët." tha ndër të tjera ajo.

Opozita sot duke nga filluar nga ora 18:00 ka nisur protestën për të kërkuar largimin e kryeinistrit Edi Rama./albeu.com/
Shtuar më 13/04/2019, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori