Kryegjyqtarja e Apelit të Vlorës "ngec" në veting, për çfarë akuzohet
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar kryetaren e Gjykatës së ApelitVlorës, Alma Liçaj.

Licaj u akuzua për fshehje dhe mungesë burimesh financiare për pasurinë e saj që përbëhet nga një shtëpi dhe 5 apartamente në Vlorë dhe Tiranë.

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit zhvilloi pardje seancën dëgjimore për kryetaren e Gjykatës së ApelitVlorës, ndërsa hetimi ishte kryer vetëm në një kriter të rivlerësimit, atë të pasurisë. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori