Kryebashkiaku i Tepelenës bëri fushatë në shtëpinë e zotit, reagon kisha në Vlorë: Marrëzia nuk paska fund
Kisha Ortodokse në Vlorë ka reaguar në lidhje me kryebashkiakun e Tepelenës Tërmet Peçi, i cili si asnjëherë më parë, ka zgjedhur kishën e fshatit Lekël për të bërë fushatë elektorale për rikandidimin e tij.

Kisha Shën Teodori ka reaguar në faqen zyrtare në rrjetin social me këto fjalë:

"Dhe marrëzia nuk paska fund. Kandidatët, fushatë brenda në kisha"
Shtuar më 23/06/2019, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori